Aanbiedingen
Fiber Optic Patch Cable, Duplex, Multimode, LC/SC, 62.5/125 µm, OM1, 20.0 m (66.0 ft.), Orange

Fiber Optic Patch Cable, Duplex, Multimode, LC/SC, 62.5/125 µm, OM1, 20.0 m (66.0 ft.), Orange

LC/SC, 62.5/125 µm, OM1, 20.0 m (70.0 ft.), Orange
Universal Notebook Power Adapter Black, 115 (L) x 58 (W) x 36 (H) [mm]
Universal Power Adapter Laptop

Universal Notebook Power Adapter Black, 115 (L) x 58 (W) x 36 (H) [mm]

Adjustable Voltage, Seven Output Levels, 70 W
Locking 19" Cat6 Unshielded Patch Panel
"Afsluitbaar" 19" Cat6 UTP Patch Paneel

Locking 19" Cat6 Unshielded Patch Panel

24 Port, UTP, 1U, Top Entry Punch Down, Locking Function
        StarTech 1,8m DVI-I to DVI-D and HD15 VGA Video Splitter Cable M/M

StarTech 1,8m DVI-I to DVI-D and HD15 VGA Video Splitter Cable M/M

Startech DVI-I Male to DVI-D Male and VGA Splitter 1,8m black

Nieuw binnen!

Nieuw in ons assortiment

Aanvragen?

Heeft u aanvragen of wilt u advies over Servers, Storage, Opties of Switchen, neem dan gerust contact met ons op, wij helpen u graag verder.

Contact