Single Mode 4-Core LC/APC Adapter

Single Mode 4-Core LC/APC Adapter
LC/APC Adapter, Single Mode 4 Cores, Zirconia Sleeve, Green
Intellinet Fiber Adapters are high-quality connectivity products designed for professional installers with an eye for quality.
<span class="resource" data-culture="nl" data-resource-key="GridLoading" data-resource-type="Messages">Laden ...</span>
Fabrikant Intellinet
Voorraad op voorraad
Fabrikantcode 760591
Productnummer 766623760591
 
 

Nieuw binnen!

Nieuw in ons assortiment

Aanvragen?

Heeft u aanvragen of wilt u advies over Servers, Storage, Opties of Switchen, neem dan gerust contact met ons op, wij helpen u graag verder.

Contact