Zoek in selectie

Zoeken

Voorraad

Sortering

Media Converters & GBIC Modules koop je in onze webshop.

  Naam  
14-Slot Media Converter Chassis 14-Slot Media Converter Chassis
10 Gigabit Fiber SFP+ Optical Transceiver Module, 10GBase-LR (LC) Single-Mode Port, 10 km (6.2 mi.) 10 Gigabit Fiber SFP+ Optical Transceiver Module, 10GBase-LR (LC) Single-Mode Port, 10 km (6.2 mi.)
Gigabit Ethernet Media Converter Gigabit Ethernet Media Converter
Gigabit Ethernet WDM Bi-Directional Single Mode Media Converter, 10/100/1000Base-TX to 1000Base-LX (SC) Single-Mode, 20 km (12.4 mi.), WDM (RX1310/TX1 Gigabit Ethernet WDM Bi-Directional Single Mode Media Converter, 10/100/1000Base-TX to 1000Base-LX (SC) Single-Mode, 20 km (12.4 mi.), WDM (RX1310/TX1
Gigabit Ethernet Single Mode Media Converter Gigabit Ethernet Single Mode Media Converter
Gigabit Ethernet WDM Bi-Directional Single Mode Media Converter, 10/100/1000Base-TX to 1000Base-LX (SC) Single-Mode, 20 km (12.4 mi.), WDM (RX1550/TX1 Gigabit Ethernet WDM Bi-Directional Single Mode Media Converter, 10/100/1000Base-TX to 1000Base-LX (SC) Single-Mode, 20 km (12.4 mi.), WDM (RX1550/TX1
Gigabit Fiber SFP Optical Transceiver Module, 1000Base-LX (LC) Single-Mode Port, 80 km (49.7 mi.) Gigabit Fiber SFP Optical Transceiver Module, 1000Base-LX (LC) Single-Mode Port, 80 km (49.7 mi.)
10 Gigabit Fiber SFP+ Optical Transceiver Module, 10GBase-SR (LC) Multi-Mode Port, 300 m (984 ft.) 10 Gigabit Fiber SFP+ Optical Transceiver Module, 10GBase-SR (LC) Multi-Mode Port, 300 m (984 ft.)
Gigabit Ethernet to SFP Media Converter Gigabit Ethernet to SFP Media Converter
Fast Ethernet Media Converter, 10/100Base-TX to 100Base-FX (ST) Multi-Mode, 2 km (1.24 mi) Fast Ethernet Media Converter, 10/100Base-TX to 100Base-FX (ST) Multi-Mode, 2 km (1.24 mi)
Fast Ethernet Media Converter, 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Multi-Mode, 2 km (1.24 mi) Fast Ethernet Media Converter, 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Multi-Mode, 2 km (1.24 mi)
Fast Ethernet WDM Bi-Directional Single Mode Media Converter, 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Single-Mode, 20 km (12.4 mi.), WDM (RX1550/TX1310) Fast Ethernet WDM Bi-Directional Single Mode Media Converter, 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Single-Mode, 20 km (12.4 mi.), WDM (RX1550/TX1310)
Fast Ethernet WDM Bi-Directional Single Mode Media Converter, 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Single-Mode, 20 km (12.4 mi.), WDM (RX1310/TX1550) Fast Ethernet WDM Bi-Directional Single Mode Media Converter, 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Single-Mode, 20 km (12.4 mi.), WDM (RX1310/TX1550)
Fast Ethernet Single Mode Media Converter Fast Ethernet Single Mode Media Converter
Gigabit RJ45 Copper SFP Transceiver Module Gigabit RJ45 Copper SFP Transceiver Module
Gigabit Fiber WDM Bi-Directional SFP Optical Transceiver Module, 1000Base-LX (LC) Single-Mode Port, 10 km (6.2 mi.), WDM (RX1550/TX1310) Gigabit Fiber WDM Bi-Directional SFP Optical Transceiver Module, 1000Base-LX (LC) Single-Mode Port, 10 km (6.2 mi.), WDM (RX1550/TX1310)
Gigabit Fiber SFP Optical Transceiver Module Gigabit Fiber SFP Optical Transceiver Module
Gigabit Fiber SFP Optical Transceiver Module Silver, 55 (L) x 13 (W) x 12 (H) mm Gigabit Fiber SFP Optical Transceiver Module Silver, 55 (L) x 13 (W) x 12 (H) mm
Gigabit Fiber WDM Bi-Directional SFP Optical Transceiver Module, 1000Base-LX (LC) Single-Mode Port, 10 km (6.2 mi.), WDM (RX1310/TX1550) Gigabit Fiber WDM Bi-Directional SFP Optical Transceiver Module, 1000Base-LX (LC) Single-Mode Port, 10 km (6.2 mi.), WDM (RX1310/TX1550)
Gigabit Fiber SFP Optical Transceiver Module, 1000Base-LX (LC) Single-Mode Port, 10 km (6.2 mi.) Gigabit Fiber SFP Optical Transceiver Module, 1000Base-LX (LC) Single-Mode Port, 10 km (6.2 mi.)
Toont items 1 - 20 van 20

Nieuw binnen!

Nieuw in ons assortiment

Locking 19" Cat6 Unshielded Patch Panel
"Afsluitbaar" 19" Cat6 UTP Patch Paneel

Locking 19" Cat6 Unshielded Patch Panel

24 Port, UTP, 1U, Top Entry Punch Down, Locking Function

Aanvragen?

Heeft u aanvragen of wilt u advies over Servers, Storage, Opties of Switchen, neem dan gerust contact met ons op, wij helpen u graag verder.

Contact